Opruimactie fout gestalde fietsen
Deze week start er weer een grote opruimactie van fietsen die al te lang op dezelfde plek staan geparkeerd. Dit doen we door deze fietsen te labelen. Als de fiets er na 21 dagen nog steeds staat, wordt deze weggehaald en naar het recyclingstation gebracht. Zo houden we onze openbare ruimte netjes.

We voeren deze actie uit omdat fietsen die blijven staan of worden achtergelaten ervoor zorgen dat er veel minder ruimte is voor andere mensen die hun fiets netjes willen stallen. Fietsen die achterblijven zorgen ook voor overlast en een verwaarloosde indruk. Deze actie focust zich op alle bushaltes in de gemeente en het centrum van Bunnik.
De eigenaar van een weggehaalde fiets heeft 13 weken de tijd om de fiets op te halen. Hiervoor moet betaald worden. Worden de fietsen niet opgehaald? Dan gaan ze naar de kringloopwinkel of worden ze vernietigd. Weghalen van de fietsen is toegestaan omdat er regels over het stallen van fietsen in de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) van de gemeente Bunnik staan.
Is uw fiets weggehaald?
Meer informatie over wat u kan doen als uw fiets is weggehaald, leest u op deze pagina.