Kinderburgemeester Floor Janse organiseert posterwedstrijd tegen pesten

Op 19 april is het de Dag tegen Pesten. Een belangrijke dag waarop we samen opstaan tegen pestgedrag en werken aan meer bewustwording. Kinderburgemeester Floor Janse zet zich in voor dit onderwerp en komt op voor kinderen die gepest worden. Om hier extra aandacht aan te besteden, organiseert zij een posterwedstrijd.
Hoe werkt het?
Floor roept kinderen uit groep 6, 7 en 8 op om een poster tegen pesten te maken. Dit kan alleen, in een groepje of met de hele klas. De poster mag een tekening of knutselwerk zijn, maar kan ook digitaal worden ontworpen met programma’s zoals Canva. Het formaat van de poster moet minimaal A4 zijn.
De posters kunnen tot en met donderdag 27 maart ingeleverd worden. Mail het digitale ontwerp naar kinderburgemeester@bunnik.nl(Verwijst naar een e-mailadres) of laat ons via dit e-mailadres weten dat het om een fysieke poster gaat. Op vrijdag 28 maart worden de posters bij de scholen opgehaald.
Winnende poster
Burgemeester Ruud van Bennekom en kinderburgemeester Floor Janse komen in april op bezoek bij de klas waar de winnende poster is gemaakt. We vieren dit dan samen met taart!
Daarnaast wordt de winnende poster een hele week lang, van 14 tot en met 20 april, getoond op borden langs de wegen in onze gemeente. Zo ziet iedereen in Bunnik, Odijk en Werkhoven de winnende poster.
Voorbeeld

Op woensdag 11 februari bezocht jongerenwerker Jeroen Koot van De Schoudermantel(Verwijst naar een externe website) de klas van Floor en gaf hij een preventieles over (cyber)pesten. Daar vertelde Floor aan haar klasgenoten dat zij een posterwedstrijd organiseert. Ze liet meteen de poster zien die zij tegen pesten maakte.
Meer informatie
Heeft u nog vragen over de posterwedstrijd? Stuur een mail naar kinderburgemeester@bunnik.nl(Verwijst naar een e-mailadres).
Wilt u meer weten over kinderburgemeester Floor Janse en de onderwerpen waar zij zich dit schooljaar voor inzet? Ga naar de pagina ‘kinderburgemeester’ op onze website.