Grondruil Kromme Rijnpad biedt kansen voor verbetering

Datum: 10 juni 2020

Het riviertje de Kromme Rijn loopt langs zowel Bunnik, Odijk als Werkhoven en is kenmerkend voor onze gemeente. Het Kromme Rijnpad, ook wel Jaagpad genoemd, is een wandelpad langs deze rivier. Vele inwoners maken graag een wandeling over het pad. Maar ook voor recreanten die graag naar onze gemeente komen is het Kromme Rijnpad belangrijk.

Beter pad en groen
Het onderhoud van dit Kromme Rijnpad is op dit moment versnipperd over meerdere eigenaren, wat de kwaliteit van het wandelpad niet ten goede komt. Zowel het hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden als de gemeente Bunnik hebben recent besloten onderling eigendommen te ruilen. Dit betekent dat de gemeente grotendeels verantwoordelijk wordt voor het onderhoud van het Kromme Rijnpad. Op deze manier wil het college de kwaliteit van dit wandelpad verbeteren. 

Bunnik.nl maakt gebruik van cookies. Meer informatie Sluiten